Pošlete nám svůj recept

Autobus, auto, či lietadlo?

Vydáno: 16. 01. 2018
Rozhodli ste sa cestovať alebo ísť na dovolenku na poslednú chvíľu a neviete aký dopravný prostriedok použiť?
více

Srub - alternativní bydlení za dobrou cenu

Vydáno: 16. 01. 2018
Chcete stavět nebo si koupit dům? Srub je alternativou, která vás přijde nepoměrně levněji. Dokonce i než byt. Sice u nás prozatím nemá tradici, to se však může velice rychle změnit. A pohled na takovou stavbu je skutečně překrásný.
více

Sůl nad zlato - lampa s ozdravnými účinky

Vydáno: 16. 01. 2018
V době, kdy jsme obklopeni elektrickými přístroji, které používáme doslova na každém kroku, si sotva uvědomujeme, že tyto nástroje každodenní potřeby nám mohou přinášet nejenom užitek. A na tuto problematiku se v následujícím článku blíže podíváme.
více

Elektronicka kultura

Vydáno: 16. 01. 2018
Rokmi veda a technika napredujú, pokroky sa pretavujú do našich životov. Každý deň sme v kontakte s technickými výdobytkami, prinášajú nám v každodennej rutine uľahčenie povinností, no občas sa musíme popasovať aj so situáciami, keď prichádzajú technické problémy.
více

Čaro lístkového cesta

Vydáno: 16. 01. 2018
Z mnoho ciest na pečenie sa najlepšie kombinuje práve lístkové. Je mu jedno, či ho budete robiť na sladko, na slano, či s mäsom, lekvárom, syrom...Dalo by sa povedať, že znesie všetko. Po upečení je krehké, chutné, dobre vyzerá a čo je najdôležitejšie – fantasticky chutí. Vyrobiť ho je však trošku námaha.
více

Budoucnost televize

Vydáno: 15. 01. 2018
Televize, neboli jednosměrný dálkový telekomunikační systém vysílání a přijímání televizního signálu, tedy obrazu a zvuku, se začala využívat od 30. let 20. století. A od té doby si postupne vybojovala své stále a neoddiskutovatelné místo témeř v každé domácnosti či hospodě. Stala se naší každodenní společnicí. Bavila nás, poučovala, vyprávěla nám příběhy smutné i veselé, radila nám a občas nás i klamala či podváděla. Avšak byla tu pro nás neustále.
více

Norsko nejen na rybolov

Vydáno: 15. 01. 2018
Norsko je zemí zaslíbenou pro milovníky rybolovu, divoké přírody a chladného klima. Do Norska však nemusíte jen s rybářským prutem, uvítá totiž i milovníky historie a severské kultury!
více

Laserová depilácia

Vydáno: 15. 01. 2018
Laserová depilácia je metóda používaná na odstránenie nežiadúceho ochlpenia na tele pomocou laserového lúča. Laserový lúč sa po prechode kožou mení na tepelnú energiu. Táto tepelná energia má devastačný účinok na vlasovú cibuľku pričom nespôsobuje zmeny v okolitom tkanive. Ide o bezbolestný zákrok s vysokou účinnosťou, trvajúci 10 min - 1 hod podľa lokalizácie a hustoty ochlpenia.
více

Slyšeli jste už o bio krbech?

Vydáno: 15. 01. 2018
Bio krby představují řešení pro ty, co vždycky toužili po relaxaci podpořenou mihotavým světlem vycházejícím z ohně krbu. Lze je pořídit v různých velikostech a mohou být mimo jiného i moderním estetickým doplňkem. Ptáte se, na jakém principu fungují? Odpověď vám přináší dnešní článek.
více

Brokolica

Vydáno: 15. 01. 2018
Brokolica je hlúbovitá zelenina podobná karfiolu svojím tvarom. Farbou môže skorej odpudzovať, ale naozaj len ňou, pretože chutí skvelo.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému