Pošlete nám svůj recept

Rybíz

Vydáno: 29. 06. 2018
Léto nám nabízí spoustu ovoce a zeleniny. Můžeme je konzumovat na mnoho různých způsobů a v neomezeném množství. Jednou z možností je i rybíz.
více

Čo je to sclerosis multiplex?

Vydáno: 29. 06. 2018
V súčastnosti sa v našej spoločnosti objavuje veľmi často. Nečudo. Stále sa zvyšujúce psychické aj fyzické nároky, ktoré sú na človeka kladené ju priam privolávajú. Práca pod stresom, nesprávna životospráva, nedostatok pohybu, psychické vypätie môžu spustiť autoimunitne prebiehajúci proces sclerosis multiplex. Ako sa prejavuje? Ako s ňou treba bojovať a dosiahnuť zlepšenie stavu? Ako sa správať, pokiaľ sa u príbuzného toto ochorenie objavilo?
více

Divadelná scéna

Vydáno: 29. 06. 2018
Divadelné predstavenie môže byť nielen vhodným darčekom k narodeninám, ale poteší i  každý iný bežný deň v roku. Návšteva divadla je vždy neopakovateľným zážitkom, príjemným stráveným večerom a nezabudnuteľnými emóciami, či už si zakúpite lístky na predstavenia opery, baletu alebo činohry.
více

Hrubá Skála a Sedmihorky

Vydáno: 29. 06. 2018
Hrubá Skála je malá obec v okrese Semily v Libereckém kraji nacházející se mezi Turnovem a Jičínem. Je to obec ležící v centru Chráněné krajinné oblasti Český ráj a v neposlední řadě je to obec, která stojí za návštěvu.
více

Nebojte se orchidejí

Vydáno: 29. 06. 2018
Orchideje jsou fascinující rostliny. Ty v našich domech se sice nevyrovnají kráskám z pralesů, i tak ale svými bizarními květy a pestrostí oživí každý pokoj. Ač by se mohlo zdát, že se jedná o náročné květiny, není tomu tak – péče není nikterak složitá.
více

Festival Iberica

Vydáno: 28. 06. 2018
Nemáte tolik peněz, abyste vyjeli na dovolenou do Španělska, ale přesto kulturu této horkokrevné země milujete? Pak tím nejlepším řešením je vyrazit na festival iberských kultur Iberica.
více

Jak přírodně bojovat s častými kožními onemocněními

Vydáno: 28. 06. 2018
Různé pupínky či vyrážky zažil ve svém životě asi každý. Tyto problémy sice nejsou nijak životně nebezpečné, ale někdy dokážou pěkně potrápit. Je tedy dobré vědět, co může v případě kožních potíží pomoci a to přírodní cestou.
více

Zelenina na grilu

Vydáno: 28. 06. 2018
Grilování se už i v Česku stalo absolutním hitem mezi letními aktivitami. Nejčastěji však grilujeme naložené kuřecí či jiné druhy masa a ryb. Co takhle vyzkoušet bezmasé grilování a ochutnat čerstvě ogrilovanou zeleninu?
více

Máte dostatok miesta?

Vydáno: 28. 06. 2018
Aj vás trápi problém, že máte malý byt a nemôžete sa v ňom hýbať alebo naopak ani vo dvojposchodovom dome nemáte kam uložiť návštevu na noc? Nezúfajte, dá sa to hravo vyriešiť.
více

Stockholm

Vydáno: 28. 06. 2018
Město, které má za sebou bohatou sedmsetpadesátiletou historii, leží na čtrnácti ostrovech spojených 57 mosty. Nachází se na východním pobřeží mezi jezerem Mälaren, třetím největším jezerem ve Švédsku a Baltským mořem. Je důležitým obchodním, kulturním, administrativním a průmyslovým centrem. Sídlí v něm vláda a zároveň je i sídlem hlavy státu – krále.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému