Pošlete nám svůj recept

Umíte česky?

Vydáno: 19. 04. 2017
Každý den, když zabrousím na internetové zpravodajství, do novin či na jiné články, nestačím se divit. Říkám si, jak někteří lidé mohou dělat redaktory a vůbec publikovat veřejně. Proč? Odpověď je jednoduchá. Skoro v každém článku najdeme alespoň jednu gramatickou chybu, která přímo bije do očí, nebo některé věty (ba dokonce celé články) naopak vůbec nedávají smysl.
více

Ako si zvoliť nové bytové jadro

Vydáno: 19. 04. 2017
Jednou z nevýhod starších panelových bytov je riešenie bytového jadra. Kedysi revolučný umakart dnes už ani zďaleka nespĺňa hygienické normy, mnohokrát sa doslova rozpadá a znemožňuje aj vymenenie kuchynskej linky. Rozhodli ste sa preto bytové jadro vymeniť? Na čo treba myslieť?
více

Aqua abrázia

Vydáno: 19. 04. 2017
Peelingy sú vhodné pre všetky vekové kategórie a rovnako ako pre dámy tak i pre pánov. Nemali by na ne zabúdať najmä ľudia s mastnou a zmiešanou pleťou. Majitelia suchej pokožky k nim musia pristupovať opatrnejšie.
více

Krásy Nizozemska

Vydáno: 19. 04. 2017
Nizozemsko, nepřesně nazývané Holandsko nebo Nizozemí, země na severozápadu Evropy, láká k návštěvě nížinatou krajinou a světoznámou výstavou květin. Navštívit jej můžete i vy!
více

Domácí tiramisu

Vydáno: 19. 04. 2017
Tiramisu, jeden z nejznámnějších a nejchutnějších italských dezertů, který se rychle rozšířil do celého světa, patří mezi oblíbené pochoutky nejednoho z nás. Jednoduchý recept na přípravu této pochoutky jsme pro vás připravili právě na tento den.
více

Dnes začíná hrnčířský jarmark v Kunštátě

Vydáno: 18. 04. 2017
S malým městem na Moravě Kunštátem je úzce spjato jedno řemeslo – hrnčířství. Proto se tu vždy v září koná velký hrnčířský jarmark. Jeho letos devatenáctý ročník začíná právě dnes a potrvá do neděle.
více

Jablka netradičně

Vydáno: 18. 04. 2017
V posledních letech opadá nadšení z vitaminových bomb v podobě exotického ovoce v kteroukoli roční dobu a články o zdravé výživě hlásí návrat k  sezónním potravinám. Důvodů je hned několik. Máte vše čerstvé, šetříte planetu před zplodinami vzniklými transportem a šetříte taktéž vlastní kapsu. Nyní do našich krajů přichází babí léto a s ním pomalu i první podzimní jablka. Zde jsme pro Vás vybrali několik receptů, jak je dobře zužitkovat.
více

Vintage! Ako naň v dome?

Vydáno: 18. 04. 2017
Určite ste už o ňom počuli. Očaril tisíce ľudí. Väčšinou romantických duší, ktoré fascinuje minulosť, starožitnosť, história. Toto všetko sa prostredníctvom vintage dá preniesť do vášho príbytku. Chcete, aby váš dom dýchal nostalgiou? Chcete sa vrátiť späť do prvej polovice dvadsiateho storočia a pripomenúť si ju vo svojom dome? Uprednostňujete pri bytovom zariadení útulnosť, bezpečie a nepotrebujete sa riadiť každým novým módnym trendom? Zoznámte sa, prosím, s vintage- možno je vhodný práve pre vás.
více

Zázračné Orvieto - seznamte se!

Vydáno: 18. 04. 2017
Malebné italské městečko vzdálené od Říma co by kamenem dohodil, láká převážně duchovně založené turisty, ale také milovníky vína. Nemusíte však být ani jedno, aby jste toto nádherné město, považované za nejkrásnější v kraji, mohli navštívit.
více

Jak postupovat při pochybení lékaře?

Vydáno: 18. 04. 2017
Lékařské povolání je určitě jedno z nejtěžších a zároveň nejdůležitějších. Lékaři každodenně bojují za naše zdraví a životy a jenom jejich zásluhou má většina z nás život tak jednoduchý a dlouhý. Avšak i lékaři jsou jenom lidé. Lidé s rodinami a svými vlastními problémy. A jako ostatní lidé, i lékaři jsou omylní.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému