Pošlete nám svůj recept

Moderné vodovodné batérie

Vydáno: 03. 07. 2018
Vodovodné batérie patria medzi najpraktickejšie súčasti bytového vybavenia, ktoré používame každodenne a opakovane. A pretože posledné roky priniesli práve v oblasti architektúry a interiérového designu veľmi veľa zmien, nezostal stranou ani vývoj armatúr.
více

Ako sa správne opaľovať

Vydáno: 03. 07. 2018
Síce tieto dni pripomínajú skôr jeseň, slnko sa ešte určite vráti a my sa môžeme v plnom prúde opaľovať. Robiť to však dobre je umenie.
více

Výročí příchodu věrozvěstů a upálení Mistra Jana Husa

Vydáno: 03. 07. 2018
Většina lidí má pátého a šestého července ráda kvůli tomu, že je státní svátek, a tak nemusí do práce. Navíc jsou tyto svátky v červenci, na začátku prázdnin. Tyto dny ale připomínají dvě důležité historické události, na které je dobré si vzpomenout.
více

Zatracované fast foody

Vydáno: 03. 07. 2018
Co si dáte dnes k obědu? Uvaříte si něco doma či půjdete do restaurace, popřípadě do studentské či zaměstnanecké jídelny? Nebo si podobně jako mnoho jiných lidí odskočíte do Mc Donalds či KFC?
více

Istanbul - brána Orientu

Vydáno: 03. 07. 2018
Byzantion, Konstantinopol, Cařihrad. Různé názvy, ale řeč je stále o jednom městě. O nádherné tureckém Istanbulu, který se rozprostírá na dvou kontinentech. K vidění je zde nejenom mnoho zajímavých památek, ale hlavně si tu uvědomíte obrovské rozdíly mezi Evropou a Asií.
více

Víno&zdraví - mýtus nebo pravda?

Vydáno: 02. 07. 2018
Že si večer rádi posedíte u sklenky vína a nevíte, zda jeho pravidelnou konzumací vědomě nezkracujete život? Toť otázka, která jistě trápí mnoho Čechů, kteří svůj rádi zakončí dvěma deci kvalitního červeného či bílého. V následujícím článku zkusme vypátrat, zda pravidelná konzumace vína léčí či spíše naopak.
více

Sušené květiny

Vydáno: 02. 07. 2018
Uvažujete občas nad tím, jak si zkrášlit dům, chatu či byt? Jak svoje obydlí učinit více útulným, abychom se v něm my i naši známí cítili příjemně? Dekorace ze sušených květin jsou vhodným způsobem, jak tohoto docílit.
více

Israel Kamakawiwoʻole – známý neznámý

Vydáno: 02. 07. 2018
Občas se na světové hudební scéně objeví muzikant, který je velmi známý ve své zemi, ale zbytek světa o něm nikdy neslyšel. Přesto je ale jeho hudba chytlavá a velmi příjemná. To platí i o havajském zpěvákovi Israeli Kamakawiwo´ole, který se světově proslavil až po své smrti.
více

Spoznajte s nami krásy Viedne

Vydáno: 02. 07. 2018
Ak ste ešte nemali tú možnosť ísť na výlet do Viedne, určite by ste mali o návšteve tohto krásneho mesta uvažovať. Do Viedne sa dostanete autobusom, vlakom i lietadlom, závisí od toho, odkiaľ cestujete. Niektoré cestovné kancelárie ponúkajú zájazdy napr. pri príležitosti dňa múzeií alebo vianočných trhov. Ísť do Viedne na vlastnú päsť a zostaviť si svoj vlastný program je tiež výborný nápad. A vôbec sa nemusíte báť, že by ste stratili...
více

Bramborové dobroty

Vydáno: 02. 07. 2018
Brambory se k nám dostaly z Ameriky a zpočátku budily v lidech nedůvěru. Dnes jsou erteple či jablóška na stole v podstatě každý den.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému