Pošlete nám svůj recept

Nezapomínejte se usmívat

Vydáno: 11. 03. 2019
Muži se usmívají méně než ženy. Zprvu to může vypadat podivně, ovšem vědecké výzkumy to potvrzují.Co možná ještě nevíte o tak běžné součásti života, jakým úsměv bezesporu je?
více

Solární panely - když domácnost funguje díky slunci

Vydáno: 11. 03. 2019
V současné době se o solárních panelech velmi horlivě diskutuje. Téma využívání obnovitelných zdrojů energie je předmětem rozhovorů odborníků i laiků. V tomto článku se společně podíváme na to, proč tomu tak je. Co byste měli vědět o solárních panelech?
více

V Brně se představí folklorní soubory

Vydáno: 11. 03. 2019
Od 23. června do 23. července zaplní Brno nejrůznější folklorní soubory. Druhé největší město České republiky totiž bude hostit již čtrnáctý ročník festivalu nazvaného F SCÉNA.
více

Polévka jako hlavní chod

Vydáno: 11. 03. 2019
Jaro a léto je období stvořené pro polévky. Připravovat se nemusí jen klasicky k obědu, ty hutnjší mohou být klidně samotným hlavním chodem. Dnes jsme si pro vás připravili recept na francouzskou a finskou polévku.
více

Metropole západního amerického pobřeží

Vydáno: 11. 03. 2019
Most Golden Gate Bridge, pozemní lanovka Cable Cars či povalující se lvouni na molu 39. To jsou symboly nejkrásnějšího a nejevropštějšího amerického města - San Francisca.
více

Čo s hroznom...

Vydáno: 10. 03. 2019
Hrozno patrí k najzdravším druhom ovocia. Obsahuje vlákninu, ovocný cukor, kyselinu listovú a minerálne stopové prvky. Hrozno zmierňuje únavu a pomáha pri depresii, takže počas jesenných dní si ho doprajte čo najčastejšie.
více

Z povale útulné podkrovie

Vydáno: 10. 03. 2019
Podkrovné priestory majú mnoho špecifických vlastností. No najdôležitejšie z nich sú podkrovný komfort a romantiky bývania. Najmä v starších rodinných domoch bývala povala zväčša využívaná na skladovanie sezónnych alebo nevyužívaných starých vecí. No väčšina priestoru bola aj tak stále nevyužitá.
více

Telč - město pohádek

Vydáno: 10. 03. 2019
Naše malebná republika skrývá spoustu krásných měst a míst, která stojí za to navštívit. A někdy jedna návštěva nestačí. Byli jste už například v Telči? Že ne? Tak to byste měli napravit co nejdříve. Toto malebné malé městečko je jedním z nejkrásnějších na Moravě.
více

Ako chrániť svoje srdce?

Vydáno: 10. 03. 2019
Hoci sa mnohí ľudia obávajú nádorových ochorení, neuvedomujú si, že oveľa častejšie ich zvykne zrádzať práve vlastné srdce. A pritom to, či bude fungovať tak ako má po dlhú dobu je predovšetkým v našich rukách. Viete ako sa oň správne postarať?
více

Režisérska dilemata

Vydáno: 10. 03. 2019
Určite ste už niekedy čítali, počuli o tom ako ten či onen herec dostal/odmietol úlohu. Možno ste sa aj zamysleli nad tým, ako by v role \"pretty woman\" vyzerala Meg Ryan, ktorá bola prvou voľbou alebo či by aj Mel Gibson získal Oskara za Gladiátora.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému