Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Ako spestriť záhradu?

Vydáno: 15. 03. 2017
Záhrada ožíva, začína žiariť všakovakými farbami, kvety kvitnú, tráva sa pomaly prediera na povrch zemský. Začínajú sa jarné grilovačky a posedenia na tráve. Máte pocit, že vašej záhrade aj napriek kvetom a stromom chýba nejaká ozdoba? Neviete ako záhradu ozvláštniť a spraviť ju výnimočnou? Máme pre vás zopár tipov.
více

Dle čeho vybírat vhodný zahradní gril?

Vydáno: 14. 03. 2017
Grilování je oblíbený způsob úpravy jídla, protože ve výsledku přináší velmi chutný pokrm, kterému málokdo odolá. Aby se však dosáhlo co nejlepšího výsledku, je třeba vybírat takový gril, který splní vše, co od něho očekáváme, a bude mít dlouhou životnost. Jak se ale v nepřeberné nabídce trhu vyznat, abychom nesáhli vedle?
více

Architecture Week 2011

Vydáno: 13. 03. 2017
Pomalu, ale jistě se blíží letošní Architecture Week 2011. Veletrh plný moderní architektury a urbanismu se uskuteční v Praze ve dnech 10. – 23. 10. 2011 a bude se jednat již o pátý ročník události.
více

Vaření pod širým nebem je na dosah!

Vydáno: 12. 03. 2017
Zapomeňte na letní vedra v kuchyni a dopřejte si toto a všechny další léta trochu luxusu v podobě letní kuchyně – tedy vlastně kuchyně, nekuchyně, doma, nedoma – nejvýstižněji asi přímo pod širákem!
více

Šikovné mezonetové byty

Vydáno: 11. 03. 2017
Poslednou dobou sa v ponuke realitných kancelárii veľmi často ponúkajú podkrovné byty mezonetového charakteru. Znamená to, že aj keď ide o byt, má až dve podlažia obytnej plochy. Sú takéto byty vhodné pre každého? A aké sú ich výhody a nevýhody?
více

Život v harmónií, to je Feng – shuei

Vydáno: 10. 03. 2017
Rok 2010 sa skončil a je teda čas na bilancovanie toho, aký tento rok bol a čo pre nás znamenal. No ešte dôležitejšie je porozmýšľať o roku nastávajúcom a urobiť aspoň zopár predsavzatí týkajúcich sa nášho bývania. Pomôcť nám pri tom môže aj feng-shuei.
více

Vyžadujte kvalitní plastová okna a nenechte se napálit

Vydáno: 09. 03. 2017
Plastová okna lze v dnešní době vidět na mnoha typech domů. Mohou za to nepopíratelné výhody, které tento moderní druh oken charakterizují. Každý majitel se totiž může těšit z toho, že jeho investice se díky dlouhé životnosti vyplatí. Pokud se chystáte i vy na výměnu svých starých oken za nová – plastová, pak vám mohou následující řádky přinést užitečné tipy, jak se v pestré nabídce trhu orientovat a nenapálit.
více

Trávník - jak na něj?

Vydáno: 08. 03. 2017
S krásným počasím a příjemnými teplotami vše v přírodě bohatě roste a bují. Včetně trávníků, které jsou příjemným zeleným doplňkem našich zahrad. Jak se ale o trávník správně starat, aby stále vypadal krásně a nebyl zanesen plevelem? Lze to vůbec?
více

Ako na mozaiku?

Vydáno: 07. 03. 2017
Pokiaľ rozmýšľate nad tým, ako vyplniť svoj voľný čas a zároveň máte šikovné ruky a chuť tvoriť, pustite sa do mozaiky! Predpokladá sa, že vznikla už v dávnom Egypte a odvtedy fascinuje ľudí po celom svete. Chcete to skúsiť? Neviete ako na to? Ponúkame vám zopár užitočných rád a tipov.
více

Relaxovat v sauně? Klidně i doma!

Vydáno: 06. 03. 2017
Saunování je dokonalou relaxací pro tělo i ducha. Už po celé generace je známo, že pobyt v sauně má na lidský organismus blahodárný vliv. Pro případ, že neradi navštěvujete veřejné sauny tu máme jeden typ – zařiďte si saunu doma!
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému