Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Digestory - pohlcovače pachu alebo estetické doplnky?

Vydáno: 16. 02. 2017
Rozmýšľate nad nákupom odsávača pár a neviete, čo bude pre Vás to pravé? Nechcete už zapnutím digestora zobudiť spiaceho člena rodiny? Nasledujúce riadky Vám pomôžu.
více

Aké lustre sa kam hodia?

Vydáno: 15. 02. 2017
Lustre sú taká obyčajná vec. Aspoň zdanlivo. No v skutočnosti je správny výber tohto svietidla dosť dôležitý a pomerne zložitý. Napríklad pokiaľ ide o rozmery.
více

Kúriť plynom či drevom?

Vydáno: 14. 02. 2017
Drevo sa opäť dostáva do módy nielen ako stavebný materiál, ale aj ako palivo do kotlov na vykurovanie domov. Dôvod je jasný – nízka cena. No ani plyn nie je na zahodenie.
více

Růže - jak na ně, aby nám dělaly jen radost

Vydáno: 13. 02. 2017
Růže je květina krasavice, která nám dělá radost nejen řezaná ve vázách, ale hlavně v zahradách a parcích. Tvoří nedílnou součást slavnostních příležitostí, ať už v čerstvém nebo sušeném stavu. Proto, aby byla stále tak krásná, musíme o ně důkladně pečovat, aby přežily všechny rozmary počasí, útoky škůdců a nevlídnosti prostředí.
více

Záhradný nábytok

Vydáno: 12. 02. 2017
Ani tá najkrajšia záhradka by nebola kompletná bez záhradného nábytku. Nábytku, ktorý musí byť ľahko udržiavateľný, dobre uschovateľný a maximálne využiteľný.
více

Ibišek v interiéru a exteriéru

Vydáno: 11. 02. 2017
Ibišek (latinsky Hibiscus) je původem z Asie a jeho početná rodina zahrnuje více než 200 druhů. Své jméno dostal podle egyptského posvátného ptáka ibise. Ten ztělesňoval boha Thovta, kterému se v egyptštině říkalo hib a v řečtině ibis. V Evropě se ibišek začal pěstovat kolem roku 1600.
více

Na co se připravit před příchodem štěněte do domácnosti

Vydáno: 10. 02. 2017
Máte zamluvené štěňátko a blíží se den, kdy si ho poprvé přivedete domů? Pak je třeba myslet na to, že jeho nový domov musí být na tento psí přírůstek připraven, aby prvotní oťukávání bylo příjemné jak pro vás, tak pro nového člena rodiny. Štěně se musí cítit dobře, aby jeho odebrání od matky nezpůsobilo trauma, s nímž se nebude umět vyrovnat. Co tedy udělat pro spokojenost čtyřnohého kamaráda?
více

Osvětlení dokáže divy

Vydáno: 09. 02. 2017
Jak změnit pokoje, aby to nezruinovalo peněženku? Zkusit to můžete pomocí osvětlení, které dokáže opravdu mnoho. Ať už se jedná o panelový byt nebo dům, správné osvětlení jej dokonale promění.
více

Záhrada a popínavé rastliny

Vydáno: 08. 02. 2017
Uchvátili vás domy s fasádami zarastenými brečtanom, alebo ploty plné krásneho na jeseň farebného viniča? A čo takto celé klenby ruží, vodopád kvetov z balkónov, či skrášlený zarastený altánok? Popínavé rastliny v záhrade, ale aj na dome majú svoje miesto, vyvolávajú romantickú náladu a mnohé aj príjemnú vôňu.
více

Základní informace o zateplení domu

Vydáno: 07. 02. 2017
V současné době je na úsporu energií kladen opravdu velký důraz. Na projekty, které myšlenky těchto úspor podporují, bývají využívány různé evropské dotace, věnuje se jim odborná i laická veřejnost. Určitým prvním krokem k tomu, jak snížit náklady na provoz domácnosti a spolu s nimi i právě četnost využití energií, je zateplení domu.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému