Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Vyzdobte sa Veľkonočne

Vydáno: 10. 01. 2021
Uvažujete o tom, že by ste si tento rok urobili vlastné veľkonočné dekorácie? Zaujal vás nejaký výrobok v kvetinárstve a radi by ste si vyrobili niečo podobné? Neviete ako na to? Poradíme vám.
více

Věřit či nevěřit? Co pro nás dělají realitní kanceláře?

Vydáno: 09. 01. 2021
Prodáváte byt? Kupujete? Nebo „jen“ pronajímáte? Je lepší nikomu nevěřit nebo naopak svěřit se do péče realitních kanceláří? V době, kdy slýcháme o realitních kancelářích, které vydělávají jen na pokutách od zákazníků, ale také v době, kdy se lidí okrádají navzájem vědomě i nevědomě. Co pro nás dělají realitní kanceláře?
více

Příprava zahrady na podzim a zimu

Vydáno: 08. 01. 2021
Meteorologové už předpovídají poslední teplé dny, léto už opravdu pomalu končí. Asi. Ale bude to tak i doopravdy? Ať už tak či tak, je potřeba připravit zahradu na nepřízeň počasí na podzim a v zimě. A na to je nyní ideální doba.
více

Koi kapry v jazierku

Vydáno: 07. 01. 2021
Mať pri dome krásne jazierko a nič v ňom je trochu škoda. Okrem rôznych jazerných vodných rastlín to však chce aj niečo ešte viac živé a pohybujúce sa – rybky. Mimo karasov, ktorí boli dlhú dobu veľmi populárne, sa dnes dostali do módy najmä exotické japonské koi kapry. Aké je starostlivosť o ne a s čím treba počítať?
více

Zelenina ze zahrádky či kupovaná?

Vydáno: 06. 01. 2021
Ze všech stran se na nás valí různé reklamy, poučky, lékařské rady a rozličné názory, jak a proč jíst zeleninu a ovoce. Je všeobecně známé, že v zelenině i ovoci jsou důležité látky a vitaminy, které nám pomáhají a doplňují nezbytné živiny. Jakou zeleninu a ovoce ale jíst? Jsou všechny druhy opravdu zdravé?
více

Pastičky chatu v zimě před zloději neochrání

Vydáno: 05. 01. 2021
Nejpozději od listopadu už většina lidí sice nerada, ale přece jen chystá svá víkendová obydlí na zimu a stahuje se zpátky do pohodlí měst. Přicházející chladné měsíce se tak současně stávají nejrizikovějším obdobím – opuštěné objekty, mnohdy na samotě uprostřed lesů, lákají zloděje. Nestačí tedy myslet jen na to, zda se odvezlo z chaty všechno, co by mohlo přilákat myši, ale zda je také rekreační objekt dostatečně zabezpečený před lapky všeho druhu.
více

Skalka

Vydáno: 04. 01. 2021
Rozhodli ste sa spestriť vašu záhradku a napadlo vás vybudovať si skalku? Aby nešlo len o porozhadzované kamene a všelijako roztrúsené skalničky treba dodržiavať určité pravidlá.
více

Ozdobte si balkón či terasu

Vydáno: 03. 01. 2021
Poradíme vám, čo je trendy, čoho sa máte vyvarovať a ako si z balkóna alebo terasy urobíte priestor, na ktorý budete nielen pyšní, ale predovšetkým vám umožní stráviť príjemné chvíle dlhších dní.
více

Originálne kvetináče

Vydáno: 02. 01. 2021
Ako je každá kvetinka krásna, originálna a jedinečná, tak by si zaslúžila aj krásny a jedinečný kvetináč. Máme pre vás viacero tipov, ako si nejaký pekný originál zaobstarať.
více

LCD, plazma alebo LED obrazovka - ktorú si vybrať?

Vydáno: 01. 01. 2021
Uvažujete nad kúpou nového televízora, ale neviete sa rozhodnúť, aký si z toho množstva ponúkaných produktov vybrať? Môžete sa rozhodovať na základe značky, veľkosti alebo technológie. V nasledujúcich riadkoch vám pomôžeme zorientovať sa v technológiách, ktoré sú momentálne na trhu dostupné a poradíme vám, akú veľkosť uhlopriečky by ste si mali zadovážiť do vašej obývačky.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému