Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Digitálne rámčeky - originálny doplnok

Vydáno: 05. 06. 2020
Či už doma na písacom stalo alebo v práci, všetci máme radi vedľa seba fotografie svojich blízkych. Väčšinou ich máme umiestnené v pekných drevených rámčekoch, z ktorých sem tam utierame prach a s láskou sa pozeráme na ľudí na fotografiách. Ide to však aj trochu inak.
více

Český design v praxi

Vydáno: 04. 06. 2020
Kdo má čas a nápady, může se do zařizování a úprav bytu, chaty nebo zahrady pustit sám. Pokud si však netroufáte na žádné radikální zásahy, pomocnou ruku vám může podat designér. V některých státech je naprosto přirozené spolupracovat při takových příležitostech s odborníky, v České, ale i Slovenské republice je vše teprve na začátku dlouhé cesty.
více

Praktické a stylové poštovní schránky

Vydáno: 03. 06. 2020
Poštovní schránka jako něco zvláštního a speciálního? Moc lidí by to nenapadlo. Designéři však dokáží udělat i z takové věci zajímavé dílo! Pokud vsázíte ale raději na střídmost, podívejte se, jak vybrat tu nejlepší schránku zrovna pro váš dům.
více

Pastičky chatu v zimě před zloději neochrání

Vydáno: 02. 06. 2020
Nejpozději od listopadu už většina lidí sice nerada, ale přece jen chystá svá víkendová obydlí na zimu a stahuje se zpátky do pohodlí měst. Přicházející chladné měsíce se tak současně stávají nejrizikovějším obdobím – opuštěné objekty, mnohdy na samotě uprostřed lesů, lákají zloděje. Nestačí tedy myslet jen na to, zda se odvezlo z chaty všechno, co by mohlo přilákat myši, ale zda je také rekreační objekt dostatečně zabezpečený před lapky všeho druhu.
více

Vintage! Ako naň v dome?

Vydáno: 01. 06. 2020
Určite ste už o ňom počuli. Očaril tisíce ľudí. Väčšinou romantických duší, ktoré fascinuje minulosť, starožitnosť, história. Toto všetko sa prostredníctvom vintage dá preniesť do vášho príbytku. Chcete, aby váš dom dýchal nostalgiou? Chcete sa vrátiť späť do prvej polovice dvadsiateho storočia a pripomenúť si ju vo svojom dome? Uprednostňujete pri bytovom zariadení útulnosť, bezpečie a nepotrebujete sa riadiť každým novým módnym trendom? Zoznámte sa, prosím, s vintage- možno je vhodný práve pre vás.
více

Plody záhrady v auguste

Vydáno: 31. 05. 2020
Aj keď sa august vyznačuje stálosťou počasia, tento rok nás skôr zatiaľ len trápi neletným chladom a dažďovými prehánkami.
více

Patchwork - Hobby alebo umenie?

Vydáno: 30. 05. 2020
Počuli ste už o patchworku alebo vám táto textilná technika nič nehovorí? Nech už je odpoveď akákoľvek, chceli by sme vám ukázať, že sa vďaka nej dajú zhotoviť pekné a vkusné dekorácie. A nielen tie.
více

Výstava Floria ve Věžkách

Vydáno: 29. 05. 2020
Máte zahrádku a chcete ji oživit novými květinami, keři či stromy? Pak byste určitě měli vyrazit do Věžek u Kroměříže. Koná se zde totiž celostátní prodejní výstava Floria Léto.
více

Téma zrkadlá

Vydáno: 28. 05. 2020
Zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ak sa aj rovno nevyskytujú v kúpeľni ši veľké na stene, väčšina z nás má aspoň po ruke ich menšiu verziu, aby sa mohli hocikedy upraviť, či len tak poobzerať. Avšak zrkadlá môžu plniť aj inú funkciu, nie len ako nástroj na našu úpravu!
více

Architecture Week 2011

Vydáno: 27. 05. 2020
Pomalu, ale jistě se blíží letošní Architecture Week 2011. Veletrh plný moderní architektury a urbanismu se uskuteční v Praze ve dnech 10. – 23. 10. 2011 a bude se jednat již o pátý ročník události.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému