Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Ako si uľahčiť jarné upratovanie

Vydáno: 06. 02. 2019
Slniečko začína hriať, cez deň je príjemne teplo oproti predchádzajúcim mesiacom, operence už tiež čvirikajú čím ďalej tým viac, na prechádzkach je možno viedieť čoraz viac mamičiek s deťmi i zaľúbencov...Neklamný znak toho, že jar je už predo dvermi. A s jarou okrem príjemných zážitkov prichádza aj nepríjemný pocit, že pred Veľkou Nocou treba dať domácnosť do poriadku. Ponúkame vám preto zopár rád, ktorými si upratovanie môžete uľahčiť.
více

Slyšeli jste už o bio krbech?

Vydáno: 05. 02. 2019
Bio krby představují řešení pro ty, co vždycky toužili po relaxaci podpořenou mihotavým světlem vycházejícím z ohně krbu. Lze je pořídit v různých velikostech a mohou být mimo jiného i moderním estetickým doplňkem. Ptáte se, na jakém principu fungují? Odpověď vám přináší dnešní článek.
více

Inteligentní domácnost není už jen fikce!

Vydáno: 04. 02. 2019
Tak zvanou inteligentní domácnost už nemusí být jen sci – fi z amerických filmů. Domácnost, kde za vás leccos zařídí přístroje ovládané třeba z druhé půlky zeměkoule, si můžete zařídit i vy!
více

Trendy v koupelnách

Vydáno: 03. 02. 2019
Do koupelny míříme večer za odpočinkem po namáhavém dnu a ráno naopak otevíráme dveře místnosti s tím, že potřebujeme probudit, nakopnout a získat energii. Místo by tedy mělo být takové, abychom se v něm cítili příjemně.
více

Dvojitý kozub - na leto aj zimu

Vydáno: 02. 02. 2019
Kozub v dome je výrazným architektonickým prvkom, o čom by vedeli hovoriť majitelia tohto dnes veľmi štýlového vykurovania. Kozub sa však začína využívať väčšinou až na jeseň, cez leto je prakticky odstavený. Ak ho však chcete využiť aj v lete, riešením je dvojitý kozub.
více

Zimní zahrada není obyčejný skleník!

Vydáno: 01. 02. 2019
Máte kolem sebe rádi květiny a zeleň? Je pro vás zimní období ubíjející svou všudypřítomnou mrazivě bílou (v lepším případě) nebo šedou (v případě horším) barvou? Pokud máte alespoň kousek volného prostoru, neváhejte a přeměňte ho na zimní zahradu. Ta je přirozeným přechodem mezi interiérem a exteriérem vašeho bydlení a dokáže vám nahradit vaše vysněné roční období.
více

Záhrada na streche

Vydáno: 31. 01. 2019
Mnohí tie zábery poznajú s rôznych zahraničných filmov – romantická scéna zapadajúceho slnka a pár stojaci na streche, okolo nich malé stromčeky, kvety, kríčky... Strešné záhrady majú naozaj svoje veľké čaro. Vyžadujú si však aj dostatočnú údržbu a nie každá strecha je pre ne vhodná.
více

Byt či dom? Lucia Benková

Vydáno: 30. 01. 2019
Výber bytu alebo domu závisí od nášho životného štýlu, predstáv a kultúrneho povedomia. Aj keď je všeobecne byt považovaný za lacnejšiu záležitosť a dom za komfortnejšiu, nemusí to byť vždy tak...
více

Nebojte se orchidejí

Vydáno: 29. 01. 2019
Orchideje jsou fascinující rostliny. Ty v našich domech se sice nevyrovnají kráskám z pralesů, i tak ale svými bizarními květy a pestrostí oživí každý pokoj. Ač by se mohlo zdát, že se jedná o náročné květiny, není tomu tak – péče není nikterak složitá.
více

Jaro v domě zařídí dekorace!

Vydáno: 28. 01. 2019
Jaro už je tu nejen v kalendáři, ale konečně je i cítit ve vzduchu a vidět za oknem. Sníh zmizel a stejně tak by z našeho domu či bytu měly zmizet vánoční a zimní dekorace. A za co je vyměnit? Na to se podíváme v tomto článku.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému