Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Téma zrkadlá

Vydáno: 05. 03. 2017
Zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ak sa aj rovno nevyskytujú v kúpeľni ši veľké na stene, väčšina z nás má aspoň po ruke ich menšiu verziu, aby sa mohli hocikedy upraviť, či len tak poobzerať. Avšak zrkadlá môžu plniť aj inú funkciu, nie len ako nástroj na našu úpravu!
více

Pastičky chatu v zimě před zloději neochrání

Vydáno: 04. 03. 2017
Nejpozději od listopadu už většina lidí sice nerada, ale přece jen chystá svá víkendová obydlí na zimu a stahuje se zpátky do pohodlí měst. Přicházející chladné měsíce se tak současně stávají nejrizikovějším obdobím – opuštěné objekty, mnohdy na samotě uprostřed lesů, lákají zloděje. Nestačí tedy myslet jen na to, zda se odvezlo z chaty všechno, co by mohlo přilákat myši, ale zda je také rekreační objekt dostatečně zabezpečený před lapky všeho druhu.
více

Pravidla pro zařizování interiéru

Vydáno: 03. 03. 2017
Jak si zařídit byt, aby nebyl příliš chladný a nepůsobil „sterilně,“ ale přitom to nebyl chaos? Důležitou roli hrají správně zvolené kombinace a také doplňky, které dokáží zázraky.
více

Mäsožravky

Vydáno: 02. 03. 2017
Sú vďačným objektom fantastických príbehov i hororov. Časť filmu, kde zlé premnožené dravé rastliny požierajú ľudí sú pre dobrodružných divákov mimoriadne pútavé. Aj v skutočnosti rastliny požierajúce mäso existujú. Svoje chute si však nevybíjajú na ľuďoch. Za obeť im väčšinou padne hmyz, chrobáky, muchy, či motýle. Chcete sledovať scenériu lovu doma? Ak ste dobrodružná povaha, určite si malú mäsožravku zaobstarajte!
více

Nie je mikrovlna ako mikrovlna

Vydáno: 01. 03. 2017
Ešte pár rokov dozadu by ste si vyberali skôr medzi farbou, ako ich funkciami. Nanajvýš ponúkali možnosť grilovania, nie vždy však dosahovali požadovanú kvalitu. Rokmi sa ale vyvíjali rovnako, ako všetka elektronika. Dnes si už okrem farby a veľkosti môžete vybrať medzi mnohými druhmi mikrovlniek. Viete, aká sa hodí práve vám?
více

Zatepľovanie - úspora vašich peňazí

Vydáno: 28. 02. 2017
Hlavným dôvodom pre zatepľovanie je zníženie spotreby tepla na vykurovanie. Zatepľovanie však okrem aspektu ekonomického súvisí aj s inými hľadiskami, napr. s hygienickým alebo estetickým.
více

Kombinace barev v interiéru

Vydáno: 27. 02. 2017
Rozdělení na teplé a studené barvy známe, stejně jako jejich základní vlastnosti. Podívejme se tentokrát ale blíže na to, jak je správně v interiéru kombinovat, aby byl efekt co nejlepší a vy se v nově vymalovaných místnostech cítili jednoduše perfektně.
více

S žaluziemi se bydlí příjemněji

Vydáno: 26. 02. 2017
Jestliže nepatříte k nadšeným exhibicionistům, kteří se rádi ukazují světu, pak se na vašich oknech jistě nachází něco, čím je můžete zakrýt před zvídavými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Tím něčím mohou být žaluzie, které se staly velmi oblíbeným doplňkem. Chrání nejen domácí pocit soukromí, ale v létě také mírní dopady slunečních paprsků.
více

Digitálne rámčeky - originálny doplnok

Vydáno: 25. 02. 2017
Či už doma na písacom stalo alebo v práci, všetci máme radi vedľa seba fotografie svojich blízkych. Väčšinou ich máme umiestnené v pekných drevených rámčekoch, z ktorých sem tam utierame prach a s láskou sa pozeráme na ľudí na fotografiách. Ide to však aj trochu inak.
více

Nová zahrada - jak začít?

Vydáno: 24. 02. 2017
Pořídili jste si nový dům s menší či větší zahradou a děsíte se množství práce, které vás na zahradě čeká? Nebo jen máte kolem domu zpustlou zahradu a potřebujete ji zrevitalizovat? Začátky nikdy nejsou úplně nejjednodušší a zabere to trochu času, ale výsledky se dostaví velmi brzy a pak to bude skvělé místo k odpočinku a relaxaci, či pěstování vlastního ovoce a zeleniny.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému