Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

AKVÁRIUM PRE UKĽUDNENIE MYSLE

Vydáno: 31. 03. 2021
Akvárium- radosť nielen pre nadšencov zvieratiek, ale aj pre ľudí, ktorí si radi ozvláštnia svoj príbytok niečím výnimočným. Niečím, čo zaručene pritiahne pozornosť návštev a vytvorí vám doma ideálne miesto na relax. Pokiaľ ste uvažovali nad tým, že svoj príbytok skrášlite práve akváriom, poskytneme vám dnes zopár užitočných akvaristických rád…
více

Digestory - pohlcovače pachu alebo estetické doplnky?

Vydáno: 30. 03. 2021
Rozmýšľate nad nákupom odsávača pár a neviete, čo bude pre Vás to pravé? Nechcete už zapnutím digestora zobudiť spiaceho člena rodiny? Nasledujúce riadky Vám pomôžu.
více

Zimní zahrada není obyčejný skleník!

Vydáno: 29. 03. 2021
Máte kolem sebe rádi květiny a zeleň? Je pro vás zimní období ubíjející svou všudypřítomnou mrazivě bílou (v lepším případě) nebo šedou (v případě horším) barvou? Pokud máte alespoň kousek volného prostoru, neváhejte a přeměňte ho na zimní zahradu. Ta je přirozeným přechodem mezi interiérem a exteriérem vašeho bydlení a dokáže vám nahradit vaše vysněné roční období.
více

Kreativní svět zve k návštěvě!

Vydáno: 28. 03. 2021
Rádi zkrášlujete dům, byt, zahradu či sami sebe a obdarováváte své blízké hezkými dárky? Kdo by ne. Ale míst, kde čerpat vhodné a nepředražené bytové či módní doplňky nebo hezké dárky není zase tolik a rychle se okoukají. Existují portály, které nabízí originalitu, skvělé nápady a příznivé ceny. Seznamte se!
více

Koberce kedysi a dnes

Vydáno: 27. 03. 2021
Koberce sú možno dnes tak trochu vnímané ako podlahová krytina minulosti. Áno, samozrejme majú svoju bohatú históriu, to je pravda. No rovnako majú aj svoju hodnotu v súčasnosti a bezpochyby tiež v  budúcnosti.
více

Dekorace jídelního stolu

Vydáno: 26. 03. 2021
Jarní počasí přímo vybízí ke zdobení bytů a teras. Dekorujte příznačně k jarním dnům i jídelní stůl tak, aby se večeře nebo velký rodinný víkendový oběd staly ještě příjemnější záležitostí.
více

Na co se připravit před příchodem štěněte do domácnosti

Vydáno: 25. 03. 2021
Máte zamluvené štěňátko a blíží se den, kdy si ho poprvé přivedete domů? Pak je třeba myslet na to, že jeho nový domov musí být na tento psí přírůstek připraven, aby prvotní oťukávání bylo příjemné jak pro vás, tak pro nového člena rodiny. Štěně se musí cítit dobře, aby jeho odebrání od matky nezpůsobilo trauma, s nímž se nebude umět vyrovnat. Co tedy udělat pro spokojenost čtyřnohého kamaráda?
více

Rozprávajúci papagáj

Vydáno: 24. 03. 2021
Zvažujete kúpu domáceho miláčika a stále sa neviete správne rozhodnúť? Čo tak zaobstarať si naozaj zhovorčivého spoločníka, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť? S papagájom, čo sa naučí opakovať rôzne slová a dokonca aj vety máte o zábavu postarané!
více

Batika pro začátečníky

Vydáno: 23. 03. 2021
Asi každý se, ať už vědomě či nevědomky, setkal s batikou či samotným batikováním. Ale že stále nevíte jak na to? V následujících řádcích se s batikou nejen seznámíte, ale podle návodu si ji můžete i vyzkoušet!
více

Trendy v koupelnách

Vydáno: 22. 03. 2021
Do koupelny míříme večer za odpočinkem po namáhavém dnu a ráno naopak otevíráme dveře místnosti s tím, že potřebujeme probudit, nakopnout a získat energii. Místo by tedy mělo být takové, abychom se v něm cítili příjemně.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému