Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Jak přistupovat k výběru postele? Bezkompromisně!

Vydáno: 20. 12. 2020
Spánek je jednou z nejdůležitějších součástí života lidského jedince. Průměrně by měl každý člověk spát denně 8 hodin, aby se jeho organismus stačil zregenerovat a připravit na další období bdění. Nejen pravidelnost a vhodná doba jsou však důležitými aspekty. Hlavním předpokladem pro kvalitní spánek je postel. Při jejím výběru není dobré dělat kompromisy, protože tělo by nám spánek v nepohodlné posteli postupně velmi nepříjemně vracelo.
více

Vintage! Ako naň v dome?

Vydáno: 19. 12. 2020
Určite ste už o ňom počuli. Očaril tisíce ľudí. Väčšinou romantických duší, ktoré fascinuje minulosť, starožitnosť, história. Toto všetko sa prostredníctvom vintage dá preniesť do vášho príbytku. Chcete, aby váš dom dýchal nostalgiou? Chcete sa vrátiť späť do prvej polovice dvadsiateho storočia a pripomenúť si ju vo svojom dome? Uprednostňujete pri bytovom zariadení útulnosť, bezpečie a nepotrebujete sa riadiť každým novým módnym trendom? Zoznámte sa, prosím, s vintage- možno je vhodný práve pre vás.
více

Stop komárom!

Vydáno: 18. 12. 2020
Teploty sa tiahnú k 30 stupňom, povieva letný vánok, niet lepšieho relaxu ako prechádzka v prírode, či leňošenie pri vode. Začína sa však nielen letná sezóna ale aj sezóna komárov.
více

Moderní domácí technika: praktická i estetická

Vydáno: 17. 12. 2020
V následujícím článku vám představíme dva zajímavé pomocníky do domácnosti. Je pravda, že se bez nich obejdete, ovšem ventilátor bez vrtule a vysavač na okna rozhodně stojí za pozornost.
více

Bazén - bledomodrý sen

Vydáno: 16. 12. 2020
Exteriérové bazény sa tešia čoraz väčšej obľube. Sú vyhľadávaným doplnkom v záhrade a výborným miestom pre relaxáciu a šport.
více

Detektory kovů - dobré nejenom pro hledače pokladů

Vydáno: 15. 12. 2020
Pípání masivního přístroje v rukou amatérského hledače pokladů, který se tímto způsobem v místech starého osídlení snaží narazit na nějaké zbytky starých reliktů, je zažitý stereotyp pro používání detektorů kovů. Kromě toho, že je takové hledání protizákonné, se takový přístroj dá využít i daleko lépe. A přímo doma.
více

Pravidla pro zařizování interiéru

Vydáno: 14. 12. 2020
Jak si zařídit byt, aby nebyl příliš chladný a nepůsobil „sterilně,“ ale přitom to nebyl chaos? Důležitou roli hrají správně zvolené kombinace a také doplňky, které dokáží zázraky.
více

IKEA

Vydáno: 13. 12. 2020
Všichni známe ikonu moderního levného a jednoduchého nábytku – IKEA. Tato švédská firma vyrábějící nábytek se postupně prodrala snad do všech koutů světa, dnes se těžko hledají domácnosti, ve kterých není aspoň jeden kousek dovezený z modré budovy se žlutým nápisem IKEA. Ale kde se vzala tahle značka? Kdy? Jaká je?
více

Záhrada na streche

Vydáno: 12. 12. 2020
Mnohí tie zábery poznajú s rôznych zahraničných filmov – romantická scéna zapadajúceho slnka a pár stojaci na streche, okolo nich malé stromčeky, kvety, kríčky... Strešné záhrady majú naozaj svoje veľké čaro. Vyžadujú si však aj dostatočnú údržbu a nie každá strecha je pre ne vhodná.
více

Hand made domov

Vydáno: 11. 12. 2020
Radi tvoríte nové veci? Chcete sa po namáhavej práci odreagovať? Uprednostňujete originálne kúsky doplnkov a nábytku pred niečím, čo nájdete v každom dome? Čo tak využiť svoje schopnosti na to, aby ste zveľadili svoj domov vlastnoručne vyrobenými vecami? Čo všetko sa dá vyrobiť? Aký materiál môžete na to použiť? Inšpirujte sa a tvorte
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému