Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Výstava Floria ve Věžkách

Vydáno: 27. 10. 2018
Máte zahrádku a chcete ji oživit novými květinami, keři či stromy? Pak byste určitě měli vyrazit do Věžek u Kroměříže. Koná se zde totiž celostátní prodejní výstava Floria Léto.
více

Plastové verzus drevené okna

Vydáno: 26. 10. 2018
Plastové contra drevené okná Oči sú oná do duše človeka, okná sú naopak dušou domova. Jediné, čo vidíte priamo z ceste je okna vášho bytu. Vďaka oknám môžete pozorovať okolitý svet. AJ preto majú mnohí pri výbere okien dilemu.
více

Ako si vybrať paplón

Vydáno: 25. 10. 2018
Už sú preč tie časy, keď sme spávali pod veľkými duchnami, ktoré sa plnili perím a šili doma. Áno, mali svoje čaro, hriali a dobre sa udržiavali. Dnešná doba nám však ponúka paplóny a prikrývky z modernejších, ľahších a hlavne prateľných materiálov. Na trhu ich je mnoho druhov, viete však, ktorý je vhodný práve pre vás?
více

Bazén - bledomodrý sen

Vydáno: 24. 10. 2018
Exteriérové bazény sa tešia čoraz väčšej obľube. Sú vyhľadávaným doplnkom v záhrade a výborným miestom pre relaxáciu a šport.
více

Dle čeho vybírat vhodný zahradní gril?

Vydáno: 23. 10. 2018
Grilování je oblíbený způsob úpravy jídla, protože ve výsledku přináší velmi chutný pokrm, kterému málokdo odolá. Aby se však dosáhlo co nejlepšího výsledku, je třeba vybírat takový gril, který splní vše, co od něho očekáváme, a bude mít dlouhou životnost. Jak se ale v nepřeberné nabídce trhu vyznat, abychom nesáhli vedle?
více

Český design v praxi

Vydáno: 22. 10. 2018
Kdo má čas a nápady, může se do zařizování a úprav bytu, chaty nebo zahrady pustit sám. Pokud si však netroufáte na žádné radikální zásahy, pomocnou ruku vám může podat designér. V některých státech je naprosto přirozené spolupracovat při takových příležitostech s odborníky, v České, ale i Slovenské republice je vše teprve na začátku dlouhé cesty.
více

Svokrine jazyky

Vydáno: 21. 10. 2018
Patrí k jedným z bežných kvetov našich domácností. Rastie predovšetkým do výšky a to aj vyše jedného metra, kvitne veľmi zriedka, za to však poteší príjemnou intenzívnou vôňou. Nemá rada príliš veľa vody, za to obľubuje svetlo. A predovšetkým jej mramorovo zelené listy so žltými prúžkami pôsobia veľmi elegantne. Taká je Sansevieria trojpása, ktorú lepšie poznáme ako svokrine jazyky.
více

Pastičky chatu v zimě před zloději neochrání

Vydáno: 20. 10. 2018
Nejpozději od listopadu už většina lidí sice nerada, ale přece jen chystá svá víkendová obydlí na zimu a stahuje se zpátky do pohodlí měst. Přicházející chladné měsíce se tak současně stávají nejrizikovějším obdobím – opuštěné objekty, mnohdy na samotě uprostřed lesů, lákají zloděje. Nestačí tedy myslet jen na to, zda se odvezlo z chaty všechno, co by mohlo přilákat myši, ale zda je také rekreační objekt dostatečně zabezpečený před lapky všeho druhu.
více

Relaxovat v sauně? Klidně i doma!

Vydáno: 19. 10. 2018
Saunování je dokonalou relaxací pro tělo i ducha. Už po celé generace je známo, že pobyt v sauně má na lidský organismus blahodárný vliv. Pro případ, že neradi navštěvujete veřejné sauny tu máme jeden typ – zařiďte si saunu doma!
více

Kombinace barev v interiéru

Vydáno: 18. 10. 2018
Rozdělení na teplé a studené barvy známe, stejně jako jejich základní vlastnosti. Podívejme se tentokrát ale blíže na to, jak je správně v interiéru kombinovat, aby byl efekt co nejlepší a vy se v nově vymalovaných místnostech cítili jednoduše perfektně.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému