Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Sušené květiny

Vydáno: 03. 06. 2017
Uvažujete občas nad tím, jak si zkrášlit dům, chatu či byt? Jak svoje obydlí učinit více útulným, abychom se v něm my i naši známí cítili příjemně? Dekorace ze sušených květin jsou vhodným způsobem, jak tohoto docílit.
více

Ako vyhnať hlodavce z domu

Vydáno: 02. 06. 2017
Ak bývate v dome, najmä v staršom, možno ste už mali aj vy problémy s myšami, potkanmi či ich príbuznými. Nie je veru práve najjednoduchšie vyhnať ich z domu. No nie je to nemožné.
více

Zo starého nábytku skoro nový

Vydáno: 01. 06. 2017
Máte doma starší kus nábytku, ktorý je ešte funkčný, nechcete ho vyhodiť, ale chceli by ste mu dodať „nový šat“? Existuje niekoľko možností, ako vynoviť starý nábytok tak, aby ste to zvládli sami doma a ušetrili peniaze, ktoré by ste museli investovať do nového nábytku. Stačí trochu šikovnosti a pár nápadov.
více

Máte dostatok miesta?

Vydáno: 31. 05. 2017
Aj vás trápi problém, že máte malý byt a nemôžete sa v ňom hýbať alebo naopak ani vo dvojposchodovom dome nemáte kam uložiť návštevu na noc? Nezúfajte, dá sa to hravo vyriešiť.
více

Dokonalá relaxace? Masážní vana

Vydáno: 30. 05. 2017
Milovníci vody zbystřete svou pozornost. Dlouhá koupel je pro vás každodenní relax a ještě delší dobu pak trávíte ve vaně o víkendu? Pak právě vám ideálně poslouží domácí masážní vana. Nechte se hýčkat milionem bublinek!
více

I šálek s kávou se může stát uměleckým dílem aneb latte art v plné síle

Vydáno: 29. 05. 2017
Káva patří k nejoblíbenějším nápojům na světě, o tom není žádný pochyb. Dokladem jsou nejen její nadšení vyznavači, kteří znají nazpaměť historii jednotlivých druhů, ale i zcela běžní lidé, pro které je představa rána bez šálku horké kávy nesnesitelná. Nyní však pití kávy dostalo zcela nový rozměr – umělecký. V čem spočívají techniky latte art a co to vlastně znamená?
více

Co je scrapbook?

Vydáno: 28. 05. 2017
To, co se ještě před pár lety zdálo být nudnou praxí v uchovávání vzpomínek, nahradily hravě digitální fotografie. A co nahradí je? Nic nového ani technicky vymoženého to není. Vše se vrací zpět a to i trendy a styly v ohledu fotoalb – říká se jim teď scrapbook!
více

Plávajúca podlaha alebo parkety?

Vydáno: 27. 05. 2017
Nie je to tak dávno, čo kraľovali našim príbytkom koberce. Boli v takmer každej miestnosti a mali nepochybne svoje výhody. Dnes sa však už celoplošné koberce vyskytujú v domácnostiach čoraz menej a sú nahrádzané populárnymi drevenými a laminátovými podlahami.
více

Výběr psa není impulzivní záležitost

Vydáno: 26. 05. 2017
Pokud uvažujete o pořízení psa – nejlepšího přítele a spřízněné duše, pak je tento článek právě pro vás. Podle čeho si však vybrat toho nejlepšího společníka?
více

Nebojte se orchidejí

Vydáno: 25. 05. 2017
Orchideje jsou fascinující rostliny. Ty v našich domech se sice nevyrovnají kráskám z pralesů, i tak ale svými bizarními květy a pestrostí oživí každý pokoj. Ač by se mohlo zdát, že se jedná o náročné květiny, není tomu tak – péče není nikterak složitá.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému