Dům a zahrada

Pošlete nám svůj recept

Vaření pod širým nebem je na dosah!

Vydáno: 15. 04. 2018
Zapomeňte na letní vedra v kuchyni a dopřejte si toto a všechny další léta trochu luxusu v podobě letní kuchyně – tedy vlastně kuchyně, nekuchyně, doma, nedoma – nejvýstižněji asi přímo pod širákem!
více

LCD, plazma alebo LED obrazovka - ktorú si vybrať?

Vydáno: 14. 04. 2018
Uvažujete nad kúpou nového televízora, ale neviete sa rozhodnúť, aký si z toho množstva ponúkaných produktov vybrať? Môžete sa rozhodovať na základe značky, veľkosti alebo technológie. V nasledujúcich riadkoch vám pomôžeme zorientovať sa v technológiách, ktoré sú momentálne na trhu dostupné a poradíme vám, akú veľkosť uhlopriečky by ste si mali zadovážiť do vašej obývačky.
více

Zatepľovanie - úspora vašich peňazí

Vydáno: 13. 04. 2018
Hlavným dôvodom pre zatepľovanie je zníženie spotreby tepla na vykurovanie. Zatepľovanie však okrem aspektu ekonomického súvisí aj s inými hľadiskami, napr. s hygienickým alebo estetickým.
více

Relaxovat v sauně? Klidně i doma!

Vydáno: 12. 04. 2018
Saunování je dokonalou relaxací pro tělo i ducha. Už po celé generace je známo, že pobyt v sauně má na lidský organismus blahodárný vliv. Pro případ, že neradi navštěvujete veřejné sauny tu máme jeden typ – zařiďte si saunu doma!
více

Správný výběr kávovaru je věda?

Vydáno: 11. 04. 2018
Nikoliv však taková alchymie, že by ji nemohl zvládnout i laik. A pokud patříte mezi ty, kteří si den bez šálku výborné kávy nedokáží představit, jistě jste již párkrát uvažovali o koupi kvalitního kávovaru, s nímž byste ihned zapomněli na instanční napodobeniny kávy. Podle jakých kritérií vybírat, se podíváme v následujícím článku.
více

Vyžadujte kvalitní plastová okna a nenechte se napálit

Vydáno: 10. 04. 2018
Plastová okna lze v dnešní době vidět na mnoha typech domů. Mohou za to nepopíratelné výhody, které tento moderní druh oken charakterizují. Každý majitel se totiž může těšit z toho, že jeho investice se díky dlouhé životnosti vyplatí. Pokud se chystáte i vy na výměnu svých starých oken za nová – plastová, pak vám mohou následující řádky přinést užitečné tipy, jak se v pestré nabídce trhu orientovat a nenapálit.
více

Nová zahrada - jak začít?

Vydáno: 09. 04. 2018
Pořídili jste si nový dům s menší či větší zahradou a děsíte se množství práce, které vás na zahradě čeká? Nebo jen máte kolem domu zpustlou zahradu a potřebujete ji zrevitalizovat? Začátky nikdy nejsou úplně nejjednodušší a zabere to trochu času, ale výsledky se dostaví velmi brzy a pak to bude skvělé místo k odpočinku a relaxaci, či pěstování vlastního ovoce a zeleniny.
více

Trávník - jak na něj?

Vydáno: 08. 04. 2018
S krásným počasím a příjemnými teplotami vše v přírodě bohatě roste a bují. Včetně trávníků, které jsou příjemným zeleným doplňkem našich zahrad. Jak se ale o trávník správně starat, aby stále vypadal krásně a nebyl zanesen plevelem? Lze to vůbec?
více

Šikovné mezonetové byty

Vydáno: 07. 04. 2018
Poslednou dobou sa v ponuke realitných kancelárii veľmi často ponúkajú podkrovné byty mezonetového charakteru. Znamená to, že aj keď ide o byt, má až dve podlažia obytnej plochy. Sú takéto byty vhodné pre každého? A aké sú ich výhody a nevýhody?
více

Téma zrkadlá

Vydáno: 06. 04. 2018
Zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ak sa aj rovno nevyskytujú v kúpeľni ši veľké na stene, väčšina z nás má aspoň po ruke ich menšiu verziu, aby sa mohli hocikedy upraviť, či len tak poobzerať. Avšak zrkadlá môžu plniť aj inú funkciu, nie len ako nástroj na našu úpravu!
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému