Kreativní svět zve k návštěvě!

Pošlete nám svůj recept Sdílet na Facebooku
12. 03. 2020
Rádi zkrášlujete dům, byt, zahradu či sami sebe a obdarováváte své blízké hezkými dárky? Kdo by ne. Ale míst, kde čerpat vhodné a nepředražené bytové či módní doplňky nebo hezké dárky není zase tolik a rychle se okoukají. Existují portály, které nabízí originalitu, skvělé nápady a příznivé ceny. Seznamte se!

Kreativní portál fler.cz působí na českém internetu již od února 2008 a za tu dobu stihl shromáždit tisíce kreativců z Česka a Slovenska, ale i krajany žijící v zahraničí. Ti se zde dělí o své originální výrobky a konečně mají prostor jak se zajímavě prezentovat.

Zdá se, že neexistuje lepšího místa na internetu, kde byste vybrali cokoliv od dárků pro novorozeně až po stylovou výbavu do kuchyně na chalupě. Lidé z fleru svými výrobky žijí a poctivě je prezentují světu. Vše totiž na fleru funguje úplně zadarmo, ať už jste jeden z prodávajících či jen nakupujete.

Pár kliknutími stačí jednoduše vytvořit váš profil a v tu chvíli můžete vybírat z „výkladních skříní“ 22.000 prodávajících. Každým dalším dnem přibývá na server až pět tisíc nových kousků zboží, tudíž je opravdu z čeho vybírat ať už hledáte cokoliv.

Fler.cz se rychle stal fenoménem. Pro začínající umělce skýtá neomezený prostor pro prezentaci, pro nakupující místo, kde najdou nové a neokoukané výrobky za často velmi směšné ceny. Bonusem pro obě strany je neuvěřitelná ochota a přívětivost, kterou komunita nabízí. Zní to až neuvěřitelně, ale vypadá to, jako by na fleru neexistovala rivalita a všude panovala přátelská atmosféra jakou na jiných nákupních serverech zažijete jen těžko.

Kdo se na fler jednou podívá, už neodolá. A pokud zrovna nechcete nic kupovat, můžete si alespoň počíst v magazínu, podívat se na zajímavá videa, ve kterých se tvůrci prezentují nebo debatovat s ostatními na fóru. Fler si poradí i s vašimi neobvyklými nápady – existuje zde jakási burza, do které zadáte požadavek a tvůrci, kteří jsou ochotni vám splnit, se jen hrnou.

Od doby svého vzniku se na fler.cz zaregistrovalo přes 5 tisíc lidí a tvůrci serveru začali spolupracovat s množstvím časopisů a veletrhů. Neváhejte tedy nakouknout do tohoto kreativního světa a nechte se unášet fantazií ostatních. A pokud máte odvahu dát se do podnikání, založte si účet a vystavte své výtvory do virtuální výlohy. Odměnou budiž vám nejen příjemná seznámení a pár korun navíc!

Pro Senior Portál napsala
Lucie Čačalová


Diskuze

Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit, respektive zaregistrovat.

Na seznam článků

 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému