S kavitací za štíhlejší postavou

Pošlete nám svůj recept Sdílet na Facebooku
11. 01. 2019
Nejen ženy se občas trápí kily navíc, které se projevují v problematických oblastech, k nimž se určitě řadí boky, hýždě či bříško. Existuje celá řada méně nebo více úspěšných doporučení, jak se nevzhledných tukových polštářků zbavit, v některých případech však vůle není natolik dostatečná, aby jedinec daná doporučení zvládl a dodržoval. A pak přichází na řadu například liposukce, která pomůže tam, kde vše ostatní už selhalo.

Liposukci lze provádět několika způsoby, k těm modernějším metodám, co se řadí mezi neinvazivní, tedy nebolestivé, patří kavitace. Co všechno obnáší a jaké jsou její výsledky? Tak na to naleznete odpověď na řádcích uvedených níže.

Ultrazvuk – hlavní pomocník

Kavitace představuje alternativu k chirurgické liposukci, která je však oproti kavitaci náročná nejen finančně, ale také časově a pro celý lidský organismus. Veškerý princip je zakořeněn v účincích ultrazvukových a radiofrekvenčních vln, které rozpouští tukové buňky. Využíván je i vedlejší účinek, a to velmi výrazná redukce celulitidy, protože působením vln se pokožka vyhlazuje.

Celý proces spočívá v postupném bourání tukové tkáně, která se postupně rozpadne. Své zásluhy má nízkofrekvenční ultrazvuk, s nímž je možno přesně zamířit tam, kam je třeba. Možná právě přemýšlíte nad tím, jakým způsobem buňky mizí. To je zcela jednoduché – tuk, který dané buňky obsahují, se totiž posléze nachází v mezibuněčném prostoru, odkud ho z těla ven dostane důkladná lymfatická masáž. Konečná fáze je tedy vedena zcela přirozenou cestou.

Kde všude kavitace pomůže?

Pokud uvažujete o tom, že na cestě za vysněnou postavou si vypomůžete touto cestou, měli byste vědět, s čím vám kavitace pomůže a kde si její účinky ani neškrtnou. Je možno podstoupit tuto metodu v případě, že vás trápí tuky na břiše, bocích, stehnech, zádech, zadečku, pažích, kolenech nebo lýtkách. Všechna ostatní místa, kde se vám hromadí nechtěný tuk, budete muset zkrášlit jiným způsobem. A těch je samozřejmě taky celá řada. Od úpravy jídelníčku ke speciálním cvikům zaměřeným právě na to, co vám kazí postavu. Nezapomínejte však na to, že vaše postava je z určité části také dílem souhry genetických informací, proto se vaše snaha nemusí setkat s tak intenzivní odezvou, jakou byste očekávali.

Kavitace poměrně nenáročný a rychlý způsob, jak se přiblížit představám o své vysněné postavě. Nicméně i když mohou být výsledky po aplikaci této metody vynikající, je třeba pamatovat na to, že jen změnou stávajících návyků, které vedly k hromadění tuku, dosáhnete trvalého efektu, který nebude postupně ničen. S vyváženou stravou a pravidelným pohybem budete vypadat skvěle pořád a navíc se tak i budete cítit.

Pro Senior Portál napsala
Jana Krčová


Diskuze

Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit, respektive zaregistrovat.

Na seznam článků

 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému