Zdraví

Pošlete nám svůj recept

Pitný režim je pro zdraví důležitý

Vydáno: 01. 01. 2020
Také se vám zdá nemožné vypít během dne dva a půl litru tekutiny? Nevíte, jaké nápoje jsou pro organismus optimální? A co pitný režim v létě a v zimě? Podívejme se na doplňování tekutin blíže v následujícím článku.
více

Nie je tras ako tras

Vydáno: 31. 12. 2019
Všimli ste si niekedy na sebe jemné chvenie? Končatín, prstov, či pier? Z akého dôvodu vzniká? Ako sa dá rozlíšiť, či sa jedná o normálny jav a kedy treba zbystriť pozornosť a uvažovať na tým, že by sa mohlo jednať o vážnejšie ochorenie? Existuje geneticky spôsobený tremor ? Ako rozpoznať tras spojený s Parkinsonovou chorobou?
více

Lanová centra - zvedněte si sebevědomí a zlepšete kondici

Vydáno: 30. 12. 2019
Velice oblíbenou formou zábavy se v posledních letech stávají lanová centra. Lidé jsou stále více přitahování adrenalinem, který se jim v podobných střediscích nabízí, a chtějí si vyzkoušet všechny překážky, které na ně čekají. To je také důvod, proč se tato centra zvětšují, rozrůstá se počet překážek, a proč pořád vznikají nové.
více

Rýže je ideální pro štíhlou linii

Vydáno: 29. 12. 2019
Blíží se léto a mnozí se děsí obléknout se do plavek. Ke štíhlému tělu je nutné hlavně cvičit a jíst zdravou a netučnou stravu. Proto by v jídelníčku lidí, kteří se rozhodnout udělat něco se svou postavou, určitě neměla chybět rýže. Bělostná zrnka, která denně nasytí polovinu celosvětové populace, se totiž pyšní téměř nulovým obsahem tuků.
více

Zorbing aneb jak se zbavit stresu

Vydáno: 28. 12. 2019
Nebaví vás už jednotvárnost všedních dnů, které se zdají být pořád stejné? Zkuste něco nového. Zapomeňte na chvíli na každodenní stres a rozpumpujte krev ve svých žilách trochou adrenalinu. Je to tak jednoduché. Stačí sebrat svou odvahu a vyzkoušet nějaký adrenalinový sport.
více

Bohatstvo ovocia - vitamíny v prirodzenej forme

Vydáno: 27. 12. 2019
Leto je sezónou čerstvého ovocia, ak patríte k zástancom zdravej stravy, určite by nemalo chýbať na vašom stole. Čerstvé ovocie dokáže nielen osviežiť, je výdatným zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších látok, ktoré naše telo potrebuje.
více

Zabarvení zubů a jeho odstranění

Vydáno: 26. 12. 2019
Na kvalitu a vzhled zubů nemá vliv jen správná ústní hygiena, ale také genetika. Mnozí lidé přesto, že se o svůj chrup starají seč mohou, mají se zuby problémy. Trápí je nejen kazy, ale také nevzhledné zabarvení, o němž bude řeč v následujícím článku.
více

Liečivé striebro

Vydáno: 25. 12. 2019
Liečivá sila striebra je známa už tisíce rokov. Ako prostriedok ránhojičov sa používalo už dávno pred našim letopočtom. Svoju úlohu malo aj v stredoveku, dostalo sa dokonca do povestí či rozprávok, ako spôsob predchádzania niečomu neželanému. Dnes sa v medicíne opäť hojne využíva. V čom je jeho sila?
více

Cvičenie na mieru

Vydáno: 24. 12. 2019
K cvičeniu sa musíte nútiť alebo Vám motivácia nechýba? Akýmkoľvek typom ste, nebolo by od veci vypracovať plán cvičenia práve pre Vás.
více

Nedocenené ovocie jablko

Vydáno: 23. 12. 2019
Aj vy radšej skúšate rôzne exotické ovocia? Alebo naopak dávate prednosť šťavnatému jablku? Ak ste odpovedali kladne na druhú otázku, verím, že nasledujúce riadky budú pre vás zaujímavé.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému