Zdraví

Pošlete nám svůj recept

Čo je to sclerosis multiplex?

Vydáno: 29. 06. 2018
V súčastnosti sa v našej spoločnosti objavuje veľmi často. Nečudo. Stále sa zvyšujúce psychické aj fyzické nároky, ktoré sú na človeka kladené ju priam privolávajú. Práca pod stresom, nesprávna životospráva, nedostatok pohybu, psychické vypätie môžu spustiť autoimunitne prebiehajúci proces sclerosis multiplex. Ako sa prejavuje? Ako s ňou treba bojovať a dosiahnuť zlepšenie stavu? Ako sa správať, pokiaľ sa u príbuzného toto ochorenie objavilo?
více

Jak přírodně bojovat s častými kožními onemocněními

Vydáno: 28. 06. 2018
Různé pupínky či vyrážky zažil ve svém životě asi každý. Tyto problémy sice nejsou nijak životně nebezpečné, ale někdy dokážou pěkně potrápit. Je tedy dobré vědět, co může v případě kožních potíží pomoci a to přírodní cestou.
více

Paradentóza - prevencia, príčiny a liečba

Vydáno: 27. 06. 2018
Po zubnom kaze je najrozšírenejšou chorobou chrupu práve paradentóza. Ide o nepríjemné ochorenie ďasien a zubov, ktoré v neliečenom prípade môže spôsobiť až ich vypadnutie.
více

Bungee running - netradiční způsob běhu

Vydáno: 26. 06. 2018
V posledních letech se máme možnost seznámit s mnoha netradičními a někdy i trochu zvláštními sporty, které se nezastavitelně vynořují jako huby po dešti. Sporty, při kterých člověk bojuje se svým strachem a překonává sám sebe. Sporty, takt trochu ulítlé, ale na druhou stranu taky zábavné, jako stvořené k odpočinku a zlepšení nejen síly a kondice, ale i nálady. Mají bizardní názvy, které se často už ani nikdo neobtěžuje přeložit do češtiny.
více

Kontaktní čočky mohou měnit barvu očí

Vydáno: 25. 06. 2018
Kontaktní čočky jsou příjemnou alternativou k dioptrickým brýlím. Nepřekáží, nemohou se rozbít a nikde je nezapomeneme. Nemusí však být jen řešením při vadě zraku, ale také módním doplňkem, který splní sen o vytoužené barvě očí.
více

Jak na dentální hygienu?

Vydáno: 24. 06. 2018
Trápí Vás při každé návštěva zubního lékaře bolest způsobená vrtáním zubů a podobných zákroků? Možná byste měli věnovat více času prevenci. A s tím vám rádi poradí dentální hygienisté. Jaké jsou jejich služby, si představíme v následujícím článku.
více

Prečo nejfajčiť

Vydáno: 23. 06. 2018
Aj napriek tomu, že fajčenie je najrozšírenejším zlozvykom, percento ľudí, ktorí holdujú tejto neresti neklesá.
více

Vodní lyžování aneb sportem ke zdraví

Vydáno: 22. 06. 2018
Obyvatelé zemí střední Evropy si možná mnohokrát povzdechli, že by rádi žili u moře a každý večer se nechali kolébat burácením vln tříštících se o skály. Ten upokojující pocit, který léči všechny stresy a napětí by určittě rádi uvítali. Bohužel, tohle přání se většině nevyplní. Avšak to neznamená, že když nemáme pobřeží, které by obmýval oceán či moře, nemůžeme si do sytosti vychutnat vodní sporty, které se většinou praktikují právě na moři. Jedním z takových sportů je i vodní lyžování.
více

Aqua abrázia

Vydáno: 21. 06. 2018
Peelingy sú vhodné pre všetky vekové kategórie a rovnako ako pre dámy tak i pre pánov. Nemali by na ne zabúdať najmä ľudia s mastnou a zmiešanou pleťou. Majitelia suchej pokožky k nim musia pristupovať opatrnejšie.
více

Bielenie zubov

Vydáno: 20. 06. 2018
Bielenie zubov nie je žiadnou novinkou. Už starí Egypťania si bielili zuby s pomocou sódy a popola. Biele úsmevy milujú najmä Američania. Viac ako 90 percent obyvateľov tam aspoň raz v živote podstúpilo bielenie zubov.
více
 
 
PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Doporučit známému